NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Jako mi je žao

Primetno je da su nekad jako aktivni igrači,kao što je Istok,Dragana Goran Kalezić,kao i moja malenkost prestali da igraju ovu igru zbog velikog varanja na rang listi.Ubrzajte malo Super vizore tu igru 1 na 1 ako želite da se vrate stari igrači.Znate i sami koliko sam pre vremena provodio na ovom sajtu,i koliko sam vremena provodio ispravljajući asocijacije i šaljući igre.

8 za
4 protiv
jaleeee
2013-01-20
???

Ne vredi pričati Supervizoru. Lora i Meksiko na facebook-u su im mnogo unosniji poslovi. Nemaju obaveze svakodnevnog novog ulaganja u smislu pitanja, asocijacija, spojnica, eventualno malo dorade program, pojačaju server, kazne nekog igrača... A ljudi plaćaju tokene...

8 za
1 protiv
Bokan
2013-01-21
???

Da, izgleda, da je tako. Poslao sam u zadnje vreme nekoliko ispravki i velikih promasaja koji su bili u odgovorima, ali NIKO se ne javlja. Krajem meseca bi trebalo da ponovo uplatim za rang listu, ali teska srca sam odlucio da je ovo kraj... 

8 za
0 protiv
Rastislav Spevak
2013-01-21
???

I ja sam poslao zamerku na jedno pitanje - U kom potezu je moguć najbrži mat u šahu? Kad sam pitao kako je to moguć mat u drugom, dobio sam odgovor, i to sa zakašnjenjem, da je tako a da rešenje mogu pronaći na internetu! Nisam ušao u dalju polemiku iako sam 100% siguran da mat nije moguć u drugom potezu.
Asocijacije su, imam utisak sve slabije, mada bi i mi igrači trebali da se pokrenemo. Ja sam poslao dosta i asocijacija i pitanja koja su u igri.  A Lori i Meksiku (možda i još nekoj igri na fb-u) ne trebaju nova pitanja, kad je igra počela preostalo je samo ubiranje plodova. U ovom slučaju para. Ne krivim ja Supervizora zbog toga ali da igra 1 na 1 kasni sa realizacijom praktično godinu dana od najavljenog roka... Tu je izgleda najveći problem voljni momenat.

5 za
1 protiv
Bokan
2013-01-21
???

Može mat u drugom potezu, ali samo za crnog.

http://www.youtube.com/watch?v=3uDc5bfuOPI

3 za
0 protiv
baron-samedi
2013-01-21
???

OK, moja greška, tražio sam da beli matira. I lomio glavu neko vreme...

2 za
1 protiv
Bokan
2013-01-21
???

Supervizora nema ništa da kaže,kao da mu nije stalo da ovaj sajt opstane,moželi se znati što se toliko odugovlači sa igrom 1 na 1,i koji je to problem.

2 za
1 protiv
jaleeee
2013-01-21
???

Bokan je dosta dobro opisao trenutno stanje, osim činjenice da igre na fejsu zahtevaju mnogo više supporta i vremena da bi sve radilo kako treba (iako se to ne vidi ovako na površini, dosta igrača nas direktno kontaktira). Sem toga, radi se već duže vreme i jedan projekat za američko tržište koji se baš odvukao, ali treba da bude gotov do leta. U svakom slučaju, mislim da uspeh slagalice na FB nije samo igra 1-na-1 nego i drugi mehanizmi privlačenja igrača, koje treba razraditi, a treba i biti spreman na velik priliv igrača kada to krene. Tek kada bude mogućnosti da se 100% posvetimo tome, možemo da se upustimo u to.

4 za
1 protiv
Supervizor
2013-01-21
???

Supervizor napisa...

Bokan je dosta dobro opisao trenutno stanje, osim činjenice da igre na fejsu zahtevaju mnogo više supporta i vremena da bi sve radilo kako treba (iako se to ne vidi ovako na površini, dosta igrača nas direktno kontaktira). Sem toga, radi se već duže vreme i jedan projekat za američko tržište koji se baš odvukao, ali treba da bude gotov do leta. U svakom slučaju, mislim da uspeh slagalice na FB nije samo igra 1-na-1 nego i drugi mehanizmi privlačenja igrača, koje treba razraditi, a treba i biti spreman na velik priliv igrača kada to krene. Tek kada bude mogućnosti da se 100% posvetimo tome, možemo da se upustimo u to.

...Supervizore,za sve treba jaka volja,čovek kada nešto hoće da uradi,nađe način,a kada nešto neće traži izgovore.Mogućnost vi morate da napravite,neće ništa samo.

4 za
1 protiv
jaleeee
2013-01-22
???

jaleeee napisa...

Primetno je da su nekad jako aktivni igrači,kao što je Istok,Dragana Goran Kalezić,kao i moja malenkost prestali da igraju ovu igru zbog velikog varanja na rang listi.Ubrzajte malo Super vizore tu igru 1 na 1 ako želite da se vrate stari igrači.Znate i sami koliko sam pre vremena provodio na ovom sajtu,i koliko sam vremena provodio ispravljajući asocijacije i šaljući igre.

...Kalinic :D

Ipak, nismo prestali da igramo zbog liste, jednostavno manjak slobodnog vremena i visak umora ucinili su svoje. Za listu je sve vec receno i tu se nema sta dodati. Obzirom da ponekad odigramo koju partiju, mogu samo da primjetim da su pitanja u KZZ postala besmislena, vjerovatno zbog manjka vremena Supervizora. Sad, ne treba zamjeriti covjeku sto zeli da zaradi pare pa se posvetio unosnijem poslu. Pretpostavljam da bi prihvatio pomoc nekoga ko ima viska vremena, dosta znanja, a da mu ne treba novac (srecno sa trazenjem takvog :D).

U svakom slucaju tu smo mi i dalje, samo malo manje aktivni.  :D

5 za
0 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2013-01-22
???

Dragana-Goran Kalinic napisa...

jaleeee napisa...

Primetno je da su nekad jako aktivni igrači,kao što je Istok,Dragana Goran Kalezić,kao i moja malenkost prestali da igraju ovu igru zbog velikog varanja na rang listi.Ubrzajte malo Super vizore tu igru 1 na 1 ako želite da se vrate stari igrači.Znate i sami koliko sam pre vremena provodio na ovom sajtu,i koliko sam vremena provodio ispravljajući asocijacije i šaljući igre.

...Kalinic :D

Ipak, nismo prestali da igramo zbog liste, jednostavno manjak slobodnog vremena i visak umora ucinili su svoje. Za listu je sve vec receno i tu se nema sta dodati. Obzirom da ponekad odigramo koju partiju, mogu samo da primjetim da su pitanja u KZZ postala besmislena, vjerovatno zbog manjka vremena Supervizora. Sad, ne treba zamjeriti covjeku sto zeli da zaradi pare pa se posvetio unosnijem poslu. Pretpostavljam da bi prihvatio pomoc nekoga ko ima viska vremena, dosta znanja, a da mu ne treba novac (srecno sa trazenjem takvog :D).

U svakom slucaju tu smo mi i dalje, samo malo manje aktivni.  :D

...Ok moja greška:),veliki pozdrav za vas,vidim da vas nema pa sam zato pomislio da je zbog liste,jedan igrač je primetio da provodim dosta  vremena na sajtu pa me je čak predložio na forumu za supervizora ili njegovog pomoćnika,odbio sam čak je supervizor rekao ako se predomislim da se javim na imail .

4 za
0 protiv
jaleeee
2013-01-23
???

Bokan napisa...

Ne vredi pričati Supervizoru. Lora i Meksiko na facebook-u su im mnogo unosniji poslovi. Nemaju obaveze svakodnevnog novog ulaganja u smislu pitanja, asocijacija, spojnica, eventualno malo dorade program, pojačaju server, kazne nekog igrača... A ljudi plaćaju tokene...

...Nisam ni znao da su Lora i Meksiko delo supervizora sa ovog sajta,normalno je da svak gleda kako da zaradi novac,mnogo volim ovaj sajt,ovu igru,ne znam da li važi ono od pre nekih godinu dana ako se predomisliš javi se na imail,nije mi u funkciji imail:)

1 za
0 protiv
jaleeee
2013-01-24
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0098 sec.

Copyright © 2024