NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

besmislena pitanja

kakva su vam ovo pitanja uko zna zna sa pevacima narodne muzike i sl

6 za
5 protiv
Zvonimir N Rajkovic
2012-10-04
???

Ne samo opevacima,vec uopste sva pitanja koja su uskostrucna.Besmisleno je stavljati pitanja na koja 90 posto ljudi ne zna odgovor.Geografi znaju svaku planinu i brdo sirom sveta,istoricari vazne i manje vazne ist. licnosti i bitke,itd...Danas je bilo pitanje vezano za geodeziju..

11 za
4 protiv
Spagana
2012-10-04
???

Danasnja spojnica je stvarno besmislena!

5 za
1 protiv
neshha
2012-10-08
???

supertelevizor je izgubio kompas, sta sve pusta u igru.

7 za
2 protiv
klasicna budala
2012-10-08
???

Ovo stvarno nije normalno; današnje spojnice bi rešio jedino diplomirani fizičar: em talasne dužine iz širokog spektra elektromagnetnih talasa, em dato u različitim jedinicama mere. Ja nisam baš laik, ali što je mnogo, mnogo je. Verujem da supervizor ne može da stigne da pregleda baš sve što pristiže i stoga ga za ovakve stvari ne krivim koliko neki drugi na ovom forumu (vidi gore); stoga apelujem na forumaše koji šalju priloge. AMAN, LJUDI, POSTOJE VALJDA I DRUGI NAČINI DA DOKAŽETE SVOJU "PAMET" (čitaj - usko stručno znanje).

18 za
1 protiv
Čika Paja
2012-10-08
???

To čak ne mora da bude ni znanje već prosto guglanje i vikipedija. Otvori neku stranicu pa prepiše.

Danas sam u KZZ opet imao pitanja koja me odbijaju od dalje igre.

Kada je rođen Dino Merlin, pa Madona (slučajno znam jer mi je vršnjakinja), pa ko od ponuđih golmana nije branio za taj_i_taj klub... Skupio sam samo 5 tačnih pitanja a prosek mi je 8.

A o slagalici koja mi je danas došla da i ne govorim. Pogodio sam sve kolone ali konačno, koliko god ima smisla, naprosto nije ni u prvih 20 asocijacija za te kolone.

8 za
2 protiv
Dane Dan
2012-10-08
???

Kako se zove jevrejsko groblje!!!???HAHAHAHA!

1 za
4 protiv
beer boy
2012-10-11
???

I to i ,,cuveno slovenacko folkorno drustvo'',neke nebitne muzicke grupe iz Nemacke,brda po Ukrajini...Alo Supervizore,u KZZ treba da budu pitanja iz opste kulture,a ne da  NEKO dokazuje svoju ,,nacitanost i obrazovanost'.

7 za
1 protiv
Spagana
2012-10-11
???

SMORILA SI, brate mili...

5 za
3 protiv
.
2012-10-12
???

Stvarno su pitanja na KZZ preteska i nemaju veze sa kvizom. Smem se kladiti da na pola pitanja ne bi znao da odgovori ni onaj koji ih je sastavljao.  Stvarno odbijaju ljude od ove sjajne igre. Ne zelim mnogo da kritikujem, jer stvarno svaka cast ekipi koja je napravila sjajan sajt. Ali, moraju da naprave neki red, da ne ode mast u propast.

Juce sam imao asocijaciju koju nikako nisam mogao da resim, pa sam pitao supervizora, ali mi nije odgovorio: Kakve veze imaju Sajam i Pazar i Koka i Pazar?

11 za
0 protiv
Dejan Svjetlana Popović
2012-10-12
???

Pošla koka na pazar

2 za
3 protiv
.
2012-10-13
???

Je l neko od vas cuo za grad Pocitelj koji se nalazi u BiH? Ustvari, to i nije grad, neko neka selendra sa 900 stanovnika po popisu iz '91, sad ih sigurno ima i manje, a nalazi se u opstini Capljina!!!!

Interesuje me, kome je palo na pamet da od toliko gradova u BiH ubaci Pocitelj u spojnice? Krenete sa povezivanje i imate gradove: Kazablanka, Roterdam, Tivat i onda naleti pomenuta selendra :)

7 za
2 protiv
Dejan Svjetlana Popović
2012-10-16
???

Dejan Svjetlana Popović napisa...

Je l neko od vas cuo za grad Pocitelj koji se nalazi u BiH? Ustvari, to i nije grad, neko neka selendra sa 900 stanovnika po popisu iz '91, sad ih sigurno ima i manje, a nalazi se u opstini Capljina!!!!

Interesuje me, kome je palo na pamet da od toliko gradova u BiH ubaci Pocitelj u spojnice? Krenete sa povezivanje i imate gradove: Kazablanka, Roterdam, Tivat i onda naleti pomenuta selendra :)

...Ako ste se već potrudili da pronađete koliko je Počitelj imao stanovnika po popisu iz 1991. godine, kako nigdje ne nađoste podatak da se Počitelj nalazi na UNESCO-voj listi svetske kulturne baštine http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5092/, da je od 1964. godine domaćin međunarodnoj likovnoj koloniji koja okuplja umetnike iz celog sveta .... "Kroz programe kolonije je prošlo na hiljade likovnih umejtnika, književnika, kritičara, glumaca i drugih kulturnih radnika iz Italije, Engleske, Danske, Francuske, Grčke, Kipra, Egipta, Turske, Poljske, Njemačke, Austrije, Švedske, Holandije, SAD, Japana, Meksika, Kine ... koji su svoje radove - slike, grafike, skulpture donirali u korist iznimno vrijedne umjetničke zbirke, odnosno Fundusa Međunarodne umjetničke kolonije Počitelj...."

Prema tome, nazvati Počitelj selendrom samo zato što Vi niste za njega čuli, malo je..... Uostalom, bolje je da ništa ne kažem jer spadam u one igrače Slagalice koji smatraju da je za uspešno rešavanje spojnica i KZZ potrebno znanje iz opšte kulture.

7 za
5 protiv
lunali
2012-10-17
???

E ako imaju likovnu koloniju onda su stvarno poznati!Budalastina.

0 za
6 protiv
neshha
2012-10-17
???

 

lunali napisa...

Dejan Svjetlana Popović napisa...

Je l neko od vas cuo za grad Pocitelj koji se nalazi u BiH? Ustvari, to i nije grad, neko neka selendra sa 900 stanovnika po popisu iz '91, sad ih sigurno ima i manje, a nalazi se u opstini Capljina!!!!

Interesuje me, kome je palo na pamet da od toliko gradova u BiH ubaci Pocitelj u spojnice? Krenete sa povezivanje i imate gradove: Kazablanka, Roterdam, Tivat i onda naleti pomenuta selendra :)

...Ako ste se već potrudili da pronađete koliko je Počitelj imao stanovnika po popisu iz 1991. godine, kako nigdje ne nađoste podatak da se Počitelj nalazi na UNESCO-voj listi svetske kulturne baštine http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5092/, da je od 1964. godine domaćin međunarodnoj likovnoj koloniji koja okuplja umetnike iz celog sveta .... "Kroz programe kolonije je prošlo na hiljade likovnih umejtnika, književnika, kritičara, glumaca i drugih kulturnih radnika iz Italije, Engleske, Danske, Francuske, Grčke, Kipra, Egipta, Turske, Poljske, Njemačke, Austrije, Švedske, Holandije, SAD, Japana, Meksika, Kine ... koji su svoje radove - slike, grafike, skulpture donirali u korist iznimno vrijedne umjetničke zbirke, odnosno Fundusa Međunarodne umjetničke kolonije Počitelj...."

Prema tome, nazvati Počitelj selendrom samo zato što Vi niste za njega čuli, malo je..... Uostalom, bolje je da ništa ne kažem jer spadam u one igrače Slagalice koji smatraju da je za uspešno rešavanje spojnica i KZZ potrebno znanje iz opšte kulture.

...Kao prvo, pitanje je bilo da se spoje gradovi sa drzavama kojima pripadaju. Pocitelj svakako nije grad. I, nije mi jasno zasto takvo mesto da ide u istu spojnicu sa Roterdamom, Kazablankom i ostalim gradovima. Kad bude spojnica sa mestima koja su na UNESCO listi, nikakav problem da se stavi i Pocitelj ili spojnica sa mestima u kojima se odrzavaju likovne kolonije, sto bi po poslednjim spojnicama mogli uskoro i da ocekujemo. 

13 za
4 protiv
Dejan Svjetlana Popović
2012-10-17
???

Počitelj  je  grad  muzej,  u  rangu  sa  napr. Ohridom  u  Makedoniji.

 

4 za
0 protiv
danaana
2012-11-24
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0121 sec.

Copyright © 2024