NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Moje igre

Zasto se moje igre koje sam DAVNO postavio ne pustaju u igru?

0 za
2 protiv
Pavle Krstic
2012-02-06
???

Pavle Krstić napisa...

Zasto se moje igre koje sam DAVNO postavio ne pustaju u igru?

... jer ima drugih koje su poslate ranije.

Mada, moglo bi da se postavi pitanje koliko DAVNO? Koliko vidim, nalog ste otvorili pre 2 nedelje. S obzirom na broj igara u sistemu koje čekaju red, to uopšte nije davno.

3 za
0 protiv
Supervizor
2012-02-06
???

Supervizor napisa...

Pavle Krstić napisa...

Zasto se moje igre koje sam DAVNO postavio ne pustaju u igru?

... jer ima drugih koje su poslate ranije.

Mada, moglo bi da se postavi pitanje koliko DAVNO? Koliko vidim, nalog ste otvorili pre 2 nedelje. S obzirom na broj igara u sistemu koje čekaju red, to uopšte nije davno.

...Ako nije tajna moželi da se zna koliko ima igara na čekanju?

0 za
4 protiv
jaleeee
2012-02-06
???

jaleeee napisa...

...Ako nije tajna moželi da se zna koliko ima igara na čekanju?

... jeste. ne.

3 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-06
???

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

...Ako nije tajna moželi da se zna koliko ima igara na čekanju?

... jeste. ne.

...ok

1 za
1 protiv
jaleeee
2012-02-06
???

Ah, ne znam ni zasto sam uopste postavio ovo pitanje kada sam naslucivao odgovor. Trebao sam da pitam ( hteo sam da pitam): da li postoji mogucnost da moje igre ne budu nikada ubacene i otprilike koliko jos igara  je na cekanju. Na drugo sam vec dobio odgovor :/

1 za
1 protiv
Pavle Krstic
2012-02-18
???

Pavle Krstić napisa...

da li postoji mogucnost da moje igre ne budu nikada ubacene

... ako su dobre, biće sigurno ubačene.

4 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-21
???

interesuje me koji slon je pravio ovaj sajt.... ne mogu da verujem da neko stavi dugme za start na dnu stranice i da morm da non stop prevlacim stranicu da bi poceo sa igrom. Moj predlog je da ova pravila stavite negde drugde a da igra startuje odmah po zavrsetku prethodne, Zar mislite da neko posle svake igre cita pravila? Nebuloza je da se  pravila non stop pojavljuju kao da je neko retardiran pa mora non stop da ih cita....ludi pa ovo je bruka

2 za
15 protiv
elien
2012-03-24
???

elien napisa...

Zar mislite da neko posle svake igre cita pravila?

... evo, postoje ljudi kao Vi koji ne čitaju pravila uopšte ako su ispod glavnog sadržaja. U suprotnom bi videli pravila ovog foruma, tj. prvo pravilo na spisku.

Baš zbog takvih kao Vi se dugme start na dnu, jer inače ništa ne čitaju i posle se bune kako su im "oduzeti poeni", "igra ne računa dobro" i slično.

11 za
2 protiv
Supervizor
2012-03-25
???

elien napisa...

interesuje me koji slon je pravio ovaj sajt.... ne mogu da verujem da neko stavi dugme za start na dnu stranice i da morm da non stop prevlacim stranicu da bi poceo sa igrom. Moj predlog je da ova pravila stavite negde drugde a da igra startuje odmah po zavrsetku prethodne, Zar mislite da neko posle svake igre cita pravila? Nebuloza je da se  pravila non stop pojavljuju kao da je neko retardiran pa mora non stop da ih cita....ludi pa ovo je bruka

...ovaj treba da preuzme moje ime

15 za
1 protiv
klasicna budala
2012-03-25
???

klasicna budala napisa...

elien napisa...

interesuje me koji slon je pravio ovaj sajt.... ne mogu da verujem da neko stavi dugme za start na dnu stranice i da morm da non stop prevlacim stranicu da bi poceo sa igrom. Moj predlog je da ova pravila stavite negde drugde a da igra startuje odmah po zavrsetku prethodne, Zar mislite da neko posle svake igre cita pravila? Nebuloza je da se  pravila non stop pojavljuju kao da je neko retardiran pa mora non stop da ih cita....ludi pa ovo je bruka

...ovaj treba da preuzme moje ime

...hvala na ponudi ....ali ipak tebi lepse stoji,izabrao si ga svaka cast

3 za
9 protiv
elien
2012-03-26
???

Nisam neko vreme bio na rang listi,pa vidim da više nije dozvoljen pregled asocijacija od strane igrača,kao što bi rekao naš narod slaba vajda,nažalost.Supervizore interesuju me moje igre,mnoge sam poslao,pa me zanima da li su ušle u igru,ako ne ulaze da ih ne šaljem više.Zašto ne može igra 1 na 1 ako može na face,ne vidim razlog zašto ne može na ovom sajtu izgleda da se samo tako može promeniti ova smešna rang lista.

0 za
0 protiv
jaleeee
2012-05-17
???

jaleeee napisa...

Nisam neko vreme bio na rang listi,pa vidim da više nije dozvoljen pregled asocijacija od strane igrača,kao što bi rekao naš narod slaba vajda

... ukinutno je samo nekim igračima koji su pregledali toliko da sam morao da ih zaustavim, inače ne bi imao šta da vam dam da igrate. wink Dakle, 3 igrača koji su pregledali najviše više ne mogu da pregledaju, jer bi videli sve i onda ne bi bilo ništa za igru. Ostaje tako dok vas ostali ne sustignu i dok ne bude dovoljno novoposlatih.

jaleeee napisa...

Supervizore interesuju me moje igre,mnoge sam poslao,pa me zanima da li su ušle u igru,ako ne ulaze da ih ne šaljem više.

... ulaze, ali je algoritam malo izmenjen, tako da je šansa da dobijete u igru svoju asocijaciju mnogo manja nego ranije.

jaleeee napisa...

Zašto ne može igra 1 na 1 ako može na face

... ne vidim potrebu da kopiram nešto što je već neko drugi napravio. Verujem da mnogi igrači igraju i ovde i tamo. Možda grešim, možda oni zarađuju gomilu para sa tokenima, ali ja i dalje mislim da slagalica treba da bude besplatna.

8 za
1 protiv
Supervizor
2012-05-18
???

Supervizore,poslao sam 1189 pitanja za igru ko zna zna,pa me interesuje da li ulaze u igru,za asocijacije ste mi pre rekli da ulaze.

1 za
0 protiv
jaleeee
2012-09-03
???

jaleeee napisa...

Supervizore,poslao sam 1189 pitanja za igru ko zna zna,pa me interesuje da li ulaze u igru,za asocijacije ste mi pre rekli da ulaze.

...da, ulazi sve u igru. Naročito kada pokrenemo igru 1-na-1, onda će nam sve to trebati.

3 za
0 protiv
Supervizor
2012-09-04
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0149 sec.

Copyright © 2024