NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

lako-do-poena

Mana na ovom sajtu je sto svi mogu doci do velikih poena. Ja sam to skontala sada. Naime,kada racunar nam pokaze,na primer u igri asocijacije,krajni rezultat sa resenjem,ja ne idem na "ok" nego kliknem opet kao da igram asocijacije,i ono mi izbaci istu igru,ali naravno,ja vec znam konacno resenje.Tako je i sa ostalim igrama. Sto se moze zakljucuti da u svakoj igri,svakog dana,mozemo osvoiti max poena. CILJ OVE PORUKE JE DA SKRENEM PAZNJU NA DORADI SAJTA. POZDRAV

1 za
8 protiv
suzaiva13
2012-02-06
???

suzaiva13 napisa...

Mana na ovom sajtu je sto svi mogu doci do velikih poena. Ja sam to skontala sada. Naime,kada racunar nam pokaze,na primer u igri asocijacije,krajni rezultat sa resenjem,ja ne idem na "ok" nego kliknem opet kao da igram asocijacije,i ono mi izbaci istu igru,ali naravno,ja vec znam konacno resenje.Tako je i sa ostalim igrama. Sto se moze zakljucuti da u svakoj igri,svakog dana,mozemo osvoiti max poena. CILJ OVE PORUKE JE DA SKRENEM PAZNJU NA DORADI SAJTA. POZDRAV

...Nekoliko puta je supervizor pisao da to mogu samo igrači koji nisu na rang listi.

6 za
0 protiv
jaleeee
2012-02-06
???

ok.nisam to znala,jer sam se registrovala relativno skoro. 

1 za
3 protiv
suzaiva13
2012-02-06
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0096 sec.

Copyright © 2024