NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Limit za ponavljanje igara

Kao što verovatno znate u poslednjih nekoliko nedelja nije bilo moguće ponavljati igre ukoliko je problem bio zbog Internet konekcije. I dalje svakodnevno pristiže velik broj primedbi igrača na tu temu, kako nije fer i sl.

Od 1. septembra će biti uveden novi sistem, gde će igrači koji nisu na rang listi moći da ponavljaju igre "do mile volje", a oni koji su na rang listi će imati ograničen broj ponavljanja u toku meseca. Broj ponavljanja će biti fiksiran i jednak za sve igrače. Pitanje je samo koliko da bude toga. Trenutno razmišljam o tome da bude 6. Desi se s' vremena na vreme da neki igrač ima problema sa konekcijom i ipak pokuša da odigra svih 6 igara i onda naravno sledi 6 molbi za ponavljanje svake od njih.

Ukoliko neki igrač ne iskoristi ni jednu primedbu, može da prenese 2 primedbe u sledeći mesec, u kojem će onda imati 8. Ideja je da se na taj način motivišu igrači da ne "troše" primedbe na ponavljanje loše odigranih igara pred kraj meseca.

Šta mislite o tome da bude 6+2? Imate li neki drugi predlog?

7 za
5 protiv
Supervizor
2011-08-08
???

Manje...recimo 2

7 za
3 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2011-08-08
???

Lično sam protiv ovakvog rešenja, jer ko ima slab internet i često mu "puca" veza, i tih 6 ponavljanja mu neće biti od velike koristi. Sa druge strane, to je još jedan način manipulacije i varanja, kojih je ovde i previše. Ali, to je samo moje mišljenje ;)

9 za
0 protiv
istok
2011-08-14
???

Desi se s' vremena na vreme...

Јесте да је офф, али имам малу примедбу. Овде ти не треба апостроф после с. Као кад пишеш: "С поштовањем..."
 

3 za
2 protiv
Matorac
2011-08-15
???

Matorac napisa...

Јесте да је офф, али имам малу примедбу. Овде ти не треба апостроф после с. Као кад пишеш: "С поштовањем..."

 

Ако је ћирилицом, онда само "оф". :)

3 za
2 protiv
Braca
2011-08-15
???

Matorac napisa...

Desi se s' vremena na vreme...

Јесте да је офф, али имам малу примедбу. Овде ти не треба апостроф после с. Као кад пишеш: "С поштовањем..."
 

... nisam razmišljao o tome, hvala. Znači imamo još jednu reč od jednog slova: S.

3 za
0 protiv
Supervizor
2011-08-15
???

Zašto mi danas nijeste omogućili da ponovo odigram Ko zna - zna? Jasno se vidi da sam uspio da otvorim samo 6 pitanja i blokiralo mi je. Pogledajte malo, nikad do sada nijesam tražio da ponovim igru.

2 za
1 protiv
Petar Maljević
2011-08-19
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0139 sec.

Copyright © 2024