NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

da li postoji mogucnost besplatnog skidanja "slagalice" za one koje nemaju pristup internetu?

htela bih da skinem celokupnu "slagalicu", ukoliko je to moguce jer bih htela da igram i kuci, na kompu koji nije povezan na mrezu, pa me zanima da li je to ostvarivo.... zaista bi mi mnogo znacilo... jedan clan moje porodice je ozbiljno bolestan i treba mu ovakva misaona razonoda jer pada u duboku depresiju a lekari su preporucili da vezba mozdane vijuge i da se ne prepusta.... tesko da se na inernetu moze naci bilo sta drugo osim tetrisa ili milionera, zaista, zaista, zaista bih bila neizmerno zahvalna.....

14 za
0 protiv
jovanka1
2010-07-31
???

To nije moguće iz nekoliko razloga. Slagalica je sajt, ne program. Da bi sajt radio potrebne su mnoge komponente: web server sa podrškom za odgovarajući programski jezik, server baze podataka kao i sama baza podataka. Baza podataka koju ovaj sajt koristi se stalno menja, dopunjuje i ispravlja. Stalno se dodaju nove igre koje je moguće igrati, i baš to je razlog što je sajt popularan - jer kontinualno dobijate nove sadržaje. Sem toga, ne bi imao ko da Vam proverava ispravnost rešenja (naročito bitno kod igre Slagalica). Čak i ako bi preprogramirali sve da bude desktop aplikacija (što uopšte nije trivijalno, jer treba sve napisati od nule) i upakovali ga za distribuciju, imali bi problem što bi posle određenog vremena počela da Vam se ponavljaju pitanja, asocijacije itd.

Preporuka: kupite jedan mobilni telefon sa GPRS podrškom (ima npr. polovne Nokia 6310i za 20-30 evra da se nađe) i povežite preko bluetootha sa računarem i eto Vam Interneta. Za razliku od mnogih drugih novijih sajtova, ovaj sajt ne zahteva velik protok tako da Vas igranje igara neće puno koštati jer mobilni operateri naplaćuju GPRS po količini prenetih kilobajta.

8 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-01
???

Moje misljenje je da moze da se resi i to sto se tice ponavljanja pitanja,asocijacija itd. Jer moze da se uradi recimo svakih nedelju dana update baze koja je sadrzana u desktop aplikaciju sto nije toliko tesko ni komplikovano.

6 za
2 protiv
Danijel Boksan
2010-08-09
???

Danijel Boksan napisa...

Moje misljenje je da moze da se resi i to sto se tice ponavljanja pitanja,asocijacija itd. Jer moze da se uradi recimo svakih nedelju dana update baze koja je sadrzana u desktop aplikaciju sto nije toliko tesko ni komplikovano.

... samo napred, napravite vi sve to kada nije uopšte teško ni komplikovano. Evo i ja ću skinuti da igram wink

6 za
1 protiv
Supervizor
2010-08-09
???

Vazi nema problema, samo mi posalji te vasu bazu podataka, napravicu i poslacu vam da igrate ;)

6 za
0 protiv
Danijel Boksan
2010-08-09
???

Izgleda da necu dobti bazu podataka... :(

LOL

2 za
1 protiv
Danijel Boksan
2010-08-23
???

Danijel Boksan napisa...

Izgleda da necu dobti bazu podataka... :(

LOL

...izgleda da nista onda ni od aplikacijeno

2 za
3 protiv
Danijel Boksan
2010-08-23
???

Zelim da znam kako da skinem slagalicu za kompjuter? Da je ne igram preko interneta nego da je imam na svom racunaruenlightened
 

0 za
2 protiv
Majda
2013-08-10
???

Pokusaj da nadjes neku desktop aplikaciju, ali ne znam koliko je to potpuno i kolika je baza... Mogao bih da napravim, ali mi treba vreme koje trenutno nemam. Razvijam svoj projekat Facebook Slagalice, tako da se ne fokusiram na nesto drugo dok ovo radim, za sad nije lose, 5k+ igraca. Link ili bilo koji drugi tip reklame ne ostavljam, iz postovanja vlasnika ove igrice.

3 za
0 protiv
Milos Samardzija
2013-08-10
???

Постоји слагалица за игру на рачунару али ни изблиза није тако добра као ова овде. Овде је база много већа и занимљивија, графика мнооого боља.

Али, ко жели да вежба...

http://sasayu1983.somee.com/

 

Милоше, то је нека друга Слагалица на ФБ или она која постоји већ пар година.

3 za
0 protiv
Dane Dan
2013-08-13
???

Miloše, ako je sadržaj  originalno tvoj i ne uzimaš ništa sa ovog sajta, ostavi link ili napiši samo kako ti se zove aplikacija, nemam ništa protiv toga.

Srdim se jedino kada (ovi drugi) beskrupulozno uzimaju sa sajta sadržaje i stavljaju u svoju slagalicu.

3 za
0 protiv
Supervizor
2013-09-01
???

Milos Samardzija napisa...

Pokusaj da nadjes neku desktop aplikaciju, ali ne znam koliko je to potpuno i kolika je baza... Mogao bih da napravim, ali mi treba vreme koje trenutno nemam. Razvijam svoj projekat Facebook Slagalice, tako da se ne fokusiram na nesto drugo dok ovo radim, za sad nije lose, 5k+ igraca. Link ili bilo koji drugi tip reklame ne ostavljam, iz postovanja vlasnika ove igrice.

... U stvari, ne moraš ostavljati link, lako je naći preko tvog profila ovde na sajtu se može doći do tvoj FB profila, a na njemu ima link.

Moj savet ti je da skloniš sliku skočka. RTS nije zaštitio ime "slagalica", same igre ne mogu da zaštite (moglo bi patentom, ali nisu ih oni izmislili), ali je logo Skočko definitivno njihovo grafičko rešenje, tako da za to mogu eventualno da te tuže.

5 za
0 protiv
Supervizor
2013-09-01
???

Šta se desilo sa igrom? Zašto se niko ne javlja. Ja bih nekako voleo da pomognem, ali bi bilo najbolje kada bismo svi mogli da se dogovorimo. Slagalicu pratim već 10 godina, a igram na kompjuteru 3, te bi mi stvarno dobro značio nečiji savet. Hvala.

0 za
1 protiv
Арсеније Арсић
2016-02-16
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0099 sec.

Copyright © 2024