NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Pitanje od dana 10.8.2009.

Pitanje glasi: "Koliko slova ima abeceda"

Ponudjeno je 26, 30 i jos 2 broja... Ja sam mislio na srpsku, a ne na englesku i osvojio negativne poene... Nema smisla, stvarno...

6 za
4 protiv
.
2011-01-28
???

SNake napisa...

Pitanje glasi: "Koliko slova ima abeceda"

Ponudjeno je 26, 30 i jos 2 broja... Ja sam mislio na srpsku, a ne na englesku i osvojio negativne poene... Nema smisla, stvarno...

... Ne, pitanje glasi: Koliko slova ima u engleskoj abecedi?

Čitajte pažljivije.

6 za
2 protiv
Supervizor
2011-01-28
???

Ja mislio da oni imaju alfabet (bar mi se cini da ga oni tako zovu). Obraticu paznju kad mi dodje wink

2 za
3 protiv
Dakinsljam
2011-01-28
???

Dakinsljam napisa...

Ja mislio da oni imaju alfabet (bar mi se cini da ga oni tako zovu). Obraticu paznju kad mi dodje wink

... ne verujem da će skoro da dođe, u pitanju je igra iz 2009 godine.

4 za
1 protiv
Supervizor
2011-01-28
???

Supervizor napisa...

SNake napisa...

Pitanje glasi: "Koliko slova ima abeceda"

Ponudjeno je 26, 30 i jos 2 broja... Ja sam mislio na srpsku, a ne na englesku i osvojio negativne poene... Nema smisla, stvarno...

... Ne, pitanje glasi: Koliko slova ima u engleskoj abecedi?

Čitajte pažljivije.

... ja super vidim i procitao sam koliko slova ima abeceda

1 za
3 protiv
.
2011-01-28
???

SNake napisa...

Supervizor napisa...

SNake napisa...

Pitanje glasi: "Koliko slova ima abeceda"

Ponudjeno je 26, 30 i jos 2 broja... Ja sam mislio na srpsku, a ne na englesku i osvojio negativne poene... Nema smisla, stvarno...

... Ne, pitanje glasi: Koliko slova ima u engleskoj abecedi?

Čitajte pažljivije.

... ja super vidim i procitao sam koliko slova ima abeceda

... kako vidite ne znam, ali ovo što sam napisao žutim slovima je tačno kako glasi to pitanje. Tu igru je odigralo do sada na hiljade igrača i jedino Vi ste bili u nedoumici? Hmmm... Uostalom, ko ne veruje, neka otvori nov nalog, otvori da igra taj datum i neka se sam uveri.

3 za
1 protiv
Supervizor
2011-01-28
???

Supervizor napisa...

SNake napisa...

Supervizor napisa...

SNake napisa...

Pitanje glasi: "Koliko slova ima abeceda"

Ponudjeno je 26, 30 i jos 2 broja... Ja sam mislio na srpsku, a ne na englesku i osvojio negativne poene... Nema smisla, stvarno...

... Ne, pitanje glasi: Koliko slova ima u engleskoj abecedi?

Čitajte pažljivije.

... ja super vidim i procitao sam koliko slova ima abeceda

... kako vidite ne znam, ali ovo što sam napisao žutim slovima je tačno kako glasi to pitanje. Tu igru je odigralo do sada na hiljade igrača i jedino Vi ste bili u nedoumici? Hmmm... Uostalom, ko ne veruje, neka otvori nov nalog, otvori da igra taj datum i neka se sam uveri.

... nov nalog? ok...

1 za
1 protiv
.
2011-01-28
???

Stefan Nikolić napisa...

Pitanje glasi: "Koliko slova ima abeceda"

Ponudjeno je 26, 30 i jos 2 broja... Ja sam mislio na srpsku, a ne na englesku i osvojio negativne poene... Nema smisla, stvarno...

...a-b-e-c-e-d-a ima 7 slova ;)

8 za
3 protiv
Maja4.5.
2011-03-11
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0161 sec.

Copyright © 2024