NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Dodavanje igre

Ehmmm...kako da znam da li je  spojnica koju sam prilozila prihvacena, tj. da li je ispravna??

Hvala...

1 za
0 protiv
Fraulitza
2010-10-25
???

Fraulitza napisa...

Ehmmm...kako da znam da li je  spojnica koju sam prilozila prihvacena, tj. da li je ispravna??

Hvala...

... trenutno nema nikakvog obaveštenja. U planu je da na stranici gde se vide poslate spojnice bude ispisano kada bude ubačeno u igru, ali to još nije napravljeno.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-10-26
???

Aha..ok. I jos nesto, ne vidim opciju "editovanja" nasih zadataka. Recimo, videla sam da sam napravila slucajno gresku u kucanju, pa pitanje koje sam smislila zvuci smesno i zbunjuje. Mozda bi moglo i to da se uvede...

0 za
0 protiv
Fraulitza
2010-10-26
???

Fraulitza napisa...

Aha..ok. I jos nesto, ne vidim opciju "editovanja" nasih zadataka. Recimo, videla sam da sam napravila slucajno gresku u kucanju, pa pitanje koje sam smislila zvuci smesno i zbunjuje. Mozda bi moglo i to da se uvede...

... U tom slučaju samo unesete ponovo, sa ispravkom. Svakako se sve pregleda pre "puštanja u igru" tako da ćemo ono loše jednostavno obrisati.

2 za
0 protiv
Supervizor
2010-10-26
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0117 sec.

Copyright © 2024